pühapäev, 1. august 2010

Aastate jooksul on Merka saatnud mulle nii mõndagi.http://www.postimees.ee/120307/esileht/meelelahutus/249583.phphttp://www.llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch.co.uk/index.phpMAUNO – ütlemata juhm mees, kes on igas klassis käinud vähemalt kaks aastat kui mitte rohkem. Teinekord piirdubki MAUNODE haridus kolme klassiga. Naiivne ja südamlik tegelane, kes kärbselegi liiga ei tee. Vt ka TAUNO.

TAUNO – vt MAUNO. TAUNO on lihtsalt MAUNO tummisem variant – tiba enam koolis käinud, aga juhm, mis juhm. TAUNO on tüüpiline linnamees, kes on sellevõrra ka MAUNODEST enesekindlam ja üliväga teadlik, kui lahe tegelane ta on. Unistada võib, unistama peabki.

Irv, mingi intervjuu Hugh Laurie'ga

Since House is a Vicodin addict, did you try it to understand the character?
I did, yeah. And I recommend it. It's very -- no, I don't recommend it. Kids, if you're reading this -- no, but it is good stuff. People tell me that it has a very different effect if you're actually in pain, though. If you are using it for fun, it's quite different. And the fun side is excellent. It really is.

In the same way, did you have to try LSD and a prostitute for the episode where you did that?
No. That didn't come up. You know, I should have thought of it. Damn it.Ott oli varemgi kõrgustesse pürginud. Kunagi väikese poisina oli ta külvanud oa, see kasvas ilmatu kõrgeks, ulatus otsaga pilvedesse. Ott ronis mööda oavart üles, jõudis taevasse ja nägi Issandat palgest palgesse. See pale hiilgas. Ott ronis alla tagasi. Oast keetis Oti isa vägeva supi.

/---/

Oli see ingli hääl? "Palun väga, võtke heaks," pomises Ott erutatult.
"Sa oled hea poiss," leelotas hääl. See oli ilus kuulata, niisugune leebe ja magus. Ott tundis, et kellegi huuled puudutavad ta laupa. Siis suleti aken.

/---/

Ott kobas oma nägu. Laubal oli tõesti midagi kleepuvat. Ott tõstis käe silme ette - see oli suudlus!Leegionärid võtsid ta kinni, viisid Munamäele ja lõid risti.

1o KäsKu‏Sul ei tohi olla muid jumalaid minu palge kõrval (Sa ei tohi minna teiste mateõpside käest lahendusi küsima)Sa ei tohi teha enesele Jumala kuju. (Sa ei tohi teha omale spikrit)Sa ei tohi Jumala nime ilma asjata suhu võtta. (Sa ei tohi Endreksoni nime ilma asjata suhu võtta)Pea meeles, et sa pead hingamispäeva pühitsema. (Pea meeles, et Pühapäeval tuleb ka matemaatikat õppida)Sa pead oma isa ja ema austama. (Sina ei tohi ema ja isa käest koduste tööde tegemisel abi küsida)Sa ei tohi tappa. (Em..?)Sa ei tohi abielu rikkuda. (Sa ei tohi vigu tehes matemaatikat vägistada)Sa ei tohi varastada. (Sa ei tohi Endreksoni laualt kontrolltöösid pihta panna)Sa ei tohi tunnistada oma ligimese vastu valetunnistajana. (Sa pead alati tunnistama, kellelt sa koduse töö maha tegid)Sa ei tohi himustada oma ligimese koda, ega midagi, mis tema oma on. (Sa ei tohi himustada oma pinginaabri vihikut, kalkulaatorit, joonlauda, malli ega pliiatsit)
4 kommentaari:

m ütles ...

See ongi armastus. 8D

. ütles ...

mhmh

Krissu ütles ...

mine muhvi, miks mina midagi sellest Vin Dieselist ei tea? :D:D

. ütles ...

Seda pead küll Merkalt küsima =)