Teisipäev, 27. oktoober 2009

Keegi sponsorit tahab?

Poest on vaja hapukoort, saia ja kassile süüa. Kristiinesse minek. Poes jääb ette kulinate riiul. Liigun sinna poole ja vastu tuleb vanem mees 60-70 vahel. Vaatab mind hetkeks ja siis sätib peegli ees oma soengut. Mina liigun edasi. Kassi riiulis näen taaskord sama meest. Liigun edasi hapukoore poole. Saan ka saia kätte. Liigun kassasse. Paar inimest minust eespool on taaskord sama mees. Maksan ära ja hakkan asju kotti panema. Mees vaatab kõrvalt ja astub sammu lähemale. Astub teise veel.
Mees: "Saan äkki Teid aidata?"
M: "Ei pole tarvis, aitäh."
Mees: "Te hakkasite mulle kohe alguses silma. Ma hakkasin Teid kohe jälitama poes. Teie sugust naist on raske leida Tallinna linnast, kõik on nii lühikesed ja kõhetud. Te olete suurepärane naisterahvas. Äkki saaks kunagi kokku?
M: "Mul ei ole selleks aega. Nägemist"
Mees: "Oodake üks hetk." Pmst jookseb mulle järele. "Äkki annaksite mulle oma numbri või mina teile oma. Saaksime teinekord kokku. See ei kohustaks Teid millekski. Saaksime kokku, veedaksime meeldivalt aega.
M: "Ei. Mul on kiire."
Mees: "Kahju. Aga kaunist päeva teile."
M: " Head aega."

Mees oli lühikest kasvu, soliidselt riides. Juuksed olid isegi peas. kahte lehte laiali kammitult. Hääl oli mahe ja meelitav.

1 kommentaar:

Eveli ütles ...

Hahahaa...ja sa ütlesid ei!:D