kolmapäev, 25. juuni 2008

Kuule, mängime kodu.

Midagi põnevat? Otsustage ise!

Jaani eelne nädalavahetus sai käidud ettevalmistusi tegemas Ingal. Nädalavahetuse sisse mahtus ka Lauri isa juubel. Palju kisa ja kära ei millegi ümber-ettevalmistusi ma mõtlen. Aga lõpptulemus oli siiski hea. Sai süüa-juua. Õhtul nähti tunneleid ja kummalisi aknaid.

Jaaninädalavahetus. Sõit sai alguse 20.juunil Eveli Superpüssvolksuga. Kaarti panime lugema Kaire(ta pidi osav olema). Aga kuna me ta taha istmele surusime, siis tema oskused ei ulatunud roolis istujani ja me sõitsime siiski metsa!Ilm oli ilus ja loodus oli vapustav. Pisikesed paigad, Eesti väikekülad, alevid, toredad onud kes lehvitavad täiesti tundmatutele ja need vapustavad alleed. Peale tunneomakodumaad trippi jõudsime Ingale, kus olid juba kohal Arne, Kristjan, Harry, Karoli ja loomulikult peremees Lauri. Panime üles telgid (meil eveliga läks lõbusalt, vana riidest telk.Kord jäi juppe üle, siis tuli jälle puudu. Lõpuks päästis olukorra Aivar Mägi teip). Teistel läks vähe lihtsamini.Käisime veel korra Pearnal , et endale pehme madrats saada. Tagasi tulles oli Kristjan juba poolel teel unedemaale, Arne järgnes talle. Ülejäänud seltskond grillis veel mõned vorstid, jõid mõned õlled ja jätsid üksteisege hüvasti.

Laupäev. Hommik venis pikale. Söögitoimkond(mina,Eveli, Karoli) tegi ülemkoka(Kaire) juhendamisel võikusid. Elu saagis puid lõkke jaoks ja tegi teevee jaoks tule grillile. Rahvas sõi ja jõi, ning hakkas tööle. Vahetada oli vaja katus. Poisid ajasid roo maha ja panid eterniidi peale. Tüdrukus samal ajal koristasid ja trimmerdasid ja koristasid ja ehitasid jaanituld ja koristasid ja tegid süüa jne. Õhtul ühines meiega ka Tõnn.Ühesõnaga tegid igasugu mõtetuid tegevusi. Õhtul sai saunas käidud ja peale seda kohe magama. ( siinkohal tuleks ka ära märkida, et öösel on teepeal punaste silmadega tedred kes arvavad, et sa neid mitte mingil juhul ei näe.)

Pühapäev. Ommik oli taaskord lõunal. Võikud. Massaaž Harryle. Lakk pühitseti pühalikult kohaks kus käivad korraga kaks inimest ja üks neist pidin olema mina (autor Kristjan). Pandi peale katuse lõpp. Toas katsetasid DJ Kristjan ja Arne ouldskuul tehnikat, kuulates Lydia Koidulat. Ja siis tahtis Kristjan mängida kodu, hoides taignarulli käes. Aga nii ei lähe, mees ei löö kungi naist taignarulliga, naine teeb seda. Seega võtsin ma temalt taignarulli üle ja palusin tal teised riistad endale otsida. Mäng lõppes osapoolte ellujäämisega. Sai ka poes käidud. Eveli Superpüssvolksuga, roolis Elu. Dragikomöödias osalesid veel ka kaardilugeja Eveli, ja kaks täiesti süütut kaasreisijat: Arne ja Kristjan. Tedred õnneks magasid ja laadisid oma silmi ööks. Sõit läks hästi kuni selleni, kui süütu kaasreisija Kristjan üritas mind teelt kõrvale juhtida oma ahvatleva jäätisega. Õnneks oli mu kallis telgi-,elu- ja sekspartner minuga ja ta päästis mu ahvatluse küüsist ning me ei sõitnud puusse. Ingale jõudes oli süütu kaasreisija Kristjan sõidust nii kohkunud, et ta ei julgend enam autost väljudagi ja Elu nähes ei teadnud ta enam kuhu end peita. Terve õhtu veetis ta autos, isegi sööma ei tulnud välja. Ka Arne kolis mingiaeg autose. Hiljem aga õnnestus meil nad sealt välja meelitada ja filmivaatama kutsuda. (vahepeal oli ka palju intriige, aga neil me pikemalt ei peatu.) Ja siis teatas Lauri: "Peremees on purjus!" - mida oligi tarvis tõestada. Kaire üritas teda magama tirida. Lauri polnud vastu ja hakkas aida tagumisse otsa liikuma. Rahvas küsis : "Lauri, kuhu lähed?" Lauri vastas: " Magama!" Kahjuks oli aga aida uks hoopis teises suunas ja me saime hea kõhutäie naerda. Rahvas langes vaikselt ära. Minu kallis kaaslane läks kah enne filmi lõppu magama. Mina vaatasin lõpuni ja siis ühinesin temaga.

Esmaspäev. Elu saeb taas puid, et saaks teha tule grillile ja pannkooke valmitada. Mingiaeg väsis aga peakokk ära ja pannad jäid valveta. Kui siis Elu oma pilgu neile langetas põlesid üheskoos juba grill, pann kui ka pannkook. Kusjuures see panna oli ülimaitsev. Tehke järgi kui oskate! Ajaviiteks üritasime üksteisele sõnu seletada. Arne proovis meile selgeks teha,et kui teised on tegijad siis tema on... Nomitte muhvigi ei saanud aru. (vastus oli: mitte keegi). Siis läks sõit järve poole. Seekord oli Superpüssvolksu roolis Arne. Aga kus rallis. Järvel sõitsin mõningad süstaga ja õppisid eskimot. Teised mängisid suurte hõbedaste munadega ja kolmandad olid niisamailusad ;) . Tagasi Ingal avastasin ma, et Eveli Superpüssil on mega tuuning. Hull leek oli peal. Küsisin autori numbrit, paneks oma püssi kah kunagi põlema. Siis hakkas juba väike ettevalmistus Jaaniõhtuks (koos intriigidega, millel me ka seekord pikmalt ei peatu). Ja siis korraldas Tõnn meile toreda seltskonnamängu. Poisid siis tüdrukute vastu.
  1. Pits viina kõik koos ja kümme tiiru ümber posti ja jälle pits viina (nii kõik neli võistlejat läbi)
  2. Pits viina kõik koos ja nöör ümber piha ja pliiats pudelisse ja jälle pits viina (nii kõik neli võistleja läbi)
  3. Pits viina kõik koos ja lusikas koos munaga suhu ja ümber posti jooks ja jälle pits viina (nii kõik neli võistlejat läbi)
  4. Pits viina kõik koos ja sidrun kaelalt kaelale edasi anda ja lõpus taas pits viina.

Tüdrukutel oli hea edumaa, aga siiski poisid võitsid kuna neil ei ole teatud segavaid faktoreid nagu näiteks rindu. No vot. Järgminekord teame, tuleb teha toples võistlus, sidrun rindadevahele ja sealt edasi (järgi proovitud, töötab).

Õhtu sai siis veel palju nalja teha ja lõkke ääres istuda. Ma suutsin veel Kristjani spessal topsi ära lõhkuda, aga õnneks mitte nii, et päris kasutada ei saanud. Lauri mängis üksi veel veinilimbot kah, aga kuna ta selg ei pidand vastu jättis ta sellegi üsna ruttu pooleli. Kuna Arnel ja Kristjanil oli pikk reis veel ees siis nemad panid oma telgi kokku ja tulid meie manu. Ruumi oli, ärge muretsega (alguses vähemalt). Hommikul pool kaheksa teatas aga Eveli kõval häälel:" Mina ei suuda siin enam füüsiliselt olla!!!", ja läks ära. Üsna varsti järgnes talle ka Arne. Vot siis oli ruumi. Arne ja Eveli veetsid hommikupooliku "siil udus"vaadates. Ülejäänud olid normaalsed ja magasid =) . Hiljem arutades jõudsime järeldusele,et kõikeg oli süüdi Arne. Tema lükkas mind, mina omakorda Kristjanit ja teadagi kes siis Evelid lükkas. Nii veetiski Eveli oma viimase öö madratsi ja posti vahel.

Teisipäev. Sai siis alguse Eveli steitmendiga. Hiljem tegime jälle võikusid ja sõime kõike mis kätte anti. Poisid hakkasid pakkima,et matkale minna ja üleüldine äramineku meeleolu tekkis. Saime meiegi oma telgi mahavõetud(lihtsm kui ülespanek loomulikult). Viimased naljad ja kallid ja oligi minek. Kõigepealt läksid meie kaks kanget ratturit, neil oli veel pikk tee ees ja siis mõneaja pärast läksime kõik laiali.

Me kolm läksime sama radapidi tagasi. Vahepeal käisime moonipõllul müttamas ja rahaaugul.

Ühesõnaga oli üks tore puhkus enne piinarikast kuud, millesse ma ilmselt ka ükskord kõngen.

Tasub märkimist: Kui kaire küsib hommikul su käest kuhu sa eile õhtul roobi panid, siis ei taha ta teada kuhu sa oksendasid.

Ja kui sa palju sõõd ja oled kohe kohe lõhki minemas siis on rahval hea meel, kuna siis ei pea enam süüa tegema vaid võib maast lihtsalt korjata.

Ning kui te magate võõras magamiskotis, siis on täiesti normaalne sealt enne magama minekut kellegi võõra trussikuid leida. + te ei pea aru saama kuidas seda magamiskotti kasutada.

Ja kikupeist on tore.

Kindlasti jäi palju kirjutamata, aga palun täiendage mind.

Järgmise korrani, mida ilmselt kunagi ei tule.

Mórley

5 kommentaari:

m ütles ...

Mulle meeldivad üllatustrussikud. Ükskord olid Lauri omad ühikas külmkapi ja seina vahel kilekotivirna sees.:D

Eveli ütles ...

Millal ma siis uuesti saan oma Superpüssvolksule hääled sisse panna?

. ütles ...

Vastus Eveli küsimusele oleks : siis!

Eveli ütles ...

Oot oot oot...ma ei saa nüüd päris täpselt aru:)

. ütles ...

Mis teha, mis teha.